15 lat doświadczenia
Atrakcyjne ceny dla stałych klientów
Wysokiej jakości produkty
Pomoc w wyborze produktów i rozwiązań:
+48 664 176 004
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Woodley

( ilość produktów: 8 )

Woodley Veterinary Diagnostics zaopatruje światowych dystrybutorów produktów weterynaryjnych w specjalistyczny sprzęt laboratoryjny, zestawy diagnostyczne i produkty do intensywnej terapii.

Woodley jest wiodącą na rynku firmą w branży weterynaryjnej z ewoluującym portfolio produktów z prawami do światowej dystrybucji, a także udokumentowanymi osiągnięciami i wyjątkową lojalnością klientów w postaci powtarzających się biznesów i rekomendacji klientów.

Firma Woodley została założona w Wielkiej Brytanii w 1989 roku i prowadzi działalność w biurach i magazynach w północno-zachodniej Anglii wraz z naszym specjalistycznym działem chemii mokrej, Quantum Vet Diagnostics.

Woodley stara się dostarczać dystrybutorom sprzęt i usługi zgodne z najlepszymi praktykami wsparcia, umożliwiając im w ten sposób reagowanie na potrzeby zdrowotne swoich klientów przy jednoczesnym prowadzeniu bardziej wydajnej i dochodowej działalności.

Diagnostyka weterynaryjna dostępna dla każdego właściciela pupila. Kontroluj poziom glukozy.

Jeśli twój pies ma cukrzycę lub chcesz upewnić się, że twój kot jest zdrowy. Badaj zwierze codziennie za pomocą glukometru weterynaryjnego Woodley. W zestawie z paskami do glukometru. Dowiedz się jak używać pasków do glukometru weterynaryjnego.

Analizator Hgb / HCT. Szybki pomiar hemoglobiny i hematokryt. Daje szybki odczyt podstawowych parametrów morfologii krwi dla właścicieli zwierząt.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 70 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Jestem bardzo zadowolony
2024-03-12
Ok
pixelpixel