15 lat doświadczenia
Atrakcyjne ceny dla stałych klientów
Wysokiej jakości produkty
Pomoc w wyborze produktów i rozwiązań:
+48 664 176 004
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RWD

( ilość produktów: 15 )

RWD wywodzi się z transliteracji angielskiego słowa „Reward" (Nagroda), oznaczającego „odpłatę społeczeństwu”. „Nagroda” jest nie tylko początkowym zamysłem stworzenia RWD, ale także nieustannym celem firmy.

RWD Life Science jest wiodącym na świecie producentem instrumentów do badań nauk przyrodniczych i urządzeń medycznych, specjalizującym się w dziedzinie znieczulenia dróg oddechowych, anestezji, stereotaksji, neuronauki, behawiorystyki, diagnostyki histopatologicznej chirurgii i pielęgniarstwa oraz analiz patologicznych czy zdrowia zwierząt. Produkty znane są w ponad 100 krajach, ponad 6000 uniwersytetach, ponad 1000 instytutach badawczych, ponad 300 szpitalach, ponad 11000 klinikach weterynaryjnych. Zyskały stałe zaufanie użytkowników.

Anestezja weterynaryjna. Urządzenia do zabiegów na zwierzętach pod znieczuleniem wziewnym. Do małych gabinetów, waporyzatory i systemy anestetyczne wolnostojące oraz naścienne.

Bardzo przystępne cenowo filtry węglowe do pochłaniania gazów anestetycznych. Nie trzeba już odprowadzać gazów po znieczuleniu poza pomieszczenie.

Wentylator do anestezji czy koncentrator tlenu do przeprowadzania zabiegów pod znieczuleniem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-19
OK
2023-08-29
Jestem mega zadowolony z funkcjonowaniu strony :D Zamówienia wysyłane na czas zawsze z jakimś dodatkiem co mega umila każde zamówienie.
pixelpixel