15 lat doświadczenia
Atrakcyjne ceny dla stałych klientów
Wysokiej jakości produkty
Pomoc w wyborze produktów i rozwiązań:
+48 664 176 004
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Med Miles

( ilość produktów: 257 )

Od 1980 roku Med Miles zajmuje się produkcją wysokiej jakości instrumentów medycznych, takich jak: narzędzia chirurgii ogólnej, narzędzia chirurgii kostnej, narzędzia do chirurgii weterynaryjnej i oraz przyrządy stomatologii weterynaryjnej, które są wykorzystywane w zabiegach operacyjnych. Wieloletnie doświadczenie owocuje wiedzą, która służy fachowym doradztwem przy doborze rozwiązań. Specjalistyczne wyposażenie firmy Med Miles znajdzie zastosowanie w każdym gabinecie czy laboratorium weterynaryjnym.

Instrumenty chirurgii weterynaryjnej to przedmioty wymagające najwyższej dokładności. Kluczowe jest ich staranne i zegarmistrzowskie wykonywane. Przez ostatnie lata firma stawiała na innowacje w technologii produkcji instrumentów i wyposażenia dla gabinetów, klinik i laboratoriów weterynaryjnych.

Produkcja ma przepustowość około 100.000 szt. w ciągu miesiąca. Dostarcza na rynek instrumenty i narzędzia bez kompromisu ze względu na jakość.

Instrumenty posiadają certyfikat CE & ISO 9001 & 13485. Ponadto firma spełnia wymogi unijnego rozporządzenia MDR (Medical devices regulation) 2017/745. Jest zarejestrowana w EUDAMED i z sukcesem podąża za wszystkimi modułami EUDAMED, aby produkować instrumenty medyczne zgodnie z unijną zgodnością.

 

Specjalistyczne instrumenty do weterynarii. Narzędzia do praktyki weterynaryjnej i gabinetów zabiegowych. Najwyższej jakości nożyczki, nożyczki sprężynowe, pęsety, igłotrzymacze, kautery, sztance i kleszczyki.

Ekonomiczne, ale bardzo wysokiej klasy narzędzia chirurgiczne i do mikrochirurgii w szerokim wyborze wzorów i specjalistycznego zastosowania. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-12
Szybka realizacja zamówienie zgodne z oczekiwaniami
2023-07-12
Wrócę
pixelpixel