15 lat doświadczenia
Atrakcyjne ceny dla stałych klientów
Wysokiej jakości produkty
Pomoc w wyborze produktów i rozwiązań:
+48 664 176 004
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dymind

( ilość produktów: 3 )

Dymind Biotechnology Co., Ltd. jest światowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji urządzeń i odczynników służących do diagnostyki in vitro.

Dymind to przedsiębiorstwo napędzane innowacjami, liczba pracowników B+R stanowi ponad 40%, roczne nakłady na B+R przekraczają 25% przychodów. Jako przedsiębiorstwo zajmujące się przewagą własności intelektualnej, Dymind złożył do tej pory ponad 1000 patentów, a wszystkie produkty uzyskały międzynarodowe autorytatywne certyfikaty. Obecnie produkty i usługi Dymind są dostępne w ponad 140 krajach i regionach.

Dymind zawsze realizuje koncepcję zorientowania na klienta i stawia wymagania klienta jako najwyższy cel. Konkurując z rodzimymi markami, mamy coraz większy udział w rynku, który systematycznie plasuje się na drugim miejscu na rynku hematologicznym. Obecnie produkty i usługi Dymind są dostępne w ponad 140 krajach i regionach. Dzięki coraz bardziej wszechstronnym rozwiązaniom w zakresie wspólnej kontroli oraz wysokiej jakości produktom i usługom zawsze bierzemy odpowiedzialność za opiekę zdrowotną dla wszystkich dzięki innowacyjnym technologiom medycznym.

Uznana i międzynarodowa marka sprzętu weterynaryjnego.

Cenione, neizawodne i bardzo popularne analizatory biochemiczne.

Odczynniki i materiały eksploatacyjne dla weterynarii.

Światowej renomy maszyny do testów z krwi.

Szeroka gama pomiarów WBC, Gran#, Lym#, Mid#, Gran%,Lym%, Mid%, RBC, HGB, HCT, MCV, MCH, MCHC, RDW-SD,RDW-CV, PLT, MPV, PDW, PCT i innych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 65 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-12
Ok
2023-09-08
Szybko, sprawnie, bez problemu
pixelpixel